Інструкція з авторизації

Дана інструкція показує як авторизуватися на дистанційній платформі School_Z

Для авторизації потрібно перейти на сайт платформи та заповнити поля логіну (ім’я входу) та пароль.

*відео демонструє принцип авторизації, для входу використовуйте власні дані

В якості «імені входу» (логін) використовуйте логін від платформи «Нові знання» (електронні журнали). Також логіном може слугувати адреса Вашої електронної пошти, яка подавалась Вашим закладом освіти для реєстрації. Адреса електронної пошти буде Вашим логіном «за замовчуванням», в тому випадку, якщо Ви не користуєтесь електронним журналом «Нові знання».

Пароль для всіх зареєстрованих користувачів, які вперше авторизуються Zz123456+
Після входу на платформу, система автоматично запропонує Вам змінити стандартний пароль на власний (у відео вище цей момент показано)!

Надалі, після авторизації необхідно увійти до налаштування вашого профілю та перевірити коректність адреси електронної пошти! Це важливий етап взаємодії з платформою, не ігноруйте цю рекомендацію!

Після авторизації на платформі та перевірки коректності Ваших даних, можете переходити до перегляду контенту «Віртуальної школи».

Якщо Ви вчитель, то перед Вами на власній сторінці будуть на вибір курси за предметами. Обирайте необхідний Вам та переходьте для його перегляду.

Якщо Ви учень, то на власній сторінці Ви побачите курс «Обрати пердмет», перейшовши на який, у Вас буде можливість обрати необхідний предмет для перегяду.